Nå, men det er slet ikke det, det her indlæg skal handle om. Bilkas julefrokost er også mere spændende at fortælle om :D Det var en herlig fest, der blev holdt i en KÆMPE lagerhal. Ulempen ved det var bare, at der kun var to toiletter, æhe - ikke godt for en, med verdens mindste blære ;) Men udover at stå i kø til toilettet hyggede jeg mig med mine søde kollegaer og blamerede mig kun lidt på dansegulvet ;)
Min påklædning var det samme som sidste weekend, dog med tilføjelse af en julerød cardigan - det var jo trods alt julefrokost ;) Da jeg kom hjem, opdagede jeg, at jeg havde tilføjet mere rødt til mit outfit:
Flot... ;) Jeg synes nok, jeg havde noget siddende under min sko, men at det ligefrem var en hel kapsel, havde jeg nu allligevel ikke regnet med, he.
Høhø :D
SvarSletJa det var noget hø ;)
SvarSlet